Author: i***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 這個很喜歡,滿意!完全剛剛好!
顏色: 棕色
Price: HK$84.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Beige |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 280 g |
| 長度 | 66 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2209235956668013 |
Author: i***n
Date:
Review: 這個很喜歡,滿意!完全剛剛好!
顏色: 棕色
Author: n***4
Date:
Review: 品質良好,價格實惠,值得推薦。
顏色: 米色
Author: f***9
Date:
Review: 出貨速度快,商品質感很好,真是很好買的購物網站!符合購物需求。
顏色: 米色
Author: m***o
Date:
Review: CP值高: 美美美美美美美美👍🏻👍🏻
顏色: 米色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.